Title Image

Ravimuda näomaski kasutamine

Ravimuda näomaski kasutamine

Väldid mudamaske, sest Sulle ei meeldi sellega kaasnev määrdunud kraanikauss?-Meile ka ei meeldi! Just selle pärast jagame Sinuga kolm lihtsat nippi, mida ka ise kasutame, et muuta näomaski kasutamine nauditavaks.

Kuidas näomuda kasutada?

Võta aega, et oma nahka hellitada!

Kanna pintsliga muda näole. Hoia muda niiske! Kasuta niisutamiseks ja mineraalidega rikastamiseks loond näovett. Naudi 10-15 minuti mitte millegi tegemist ja võta aega lõõgastumiseks. Seejärel loputa näomask sooja veega maha ja naudi tassi teed!

Armastad mugavust?

Kanna pintsliga muda näole. Mine dušši alla, pese juuksed ning peale seda, loputa sooja jooksva vee all näomask maha.  

Armastad sauna?

Veelgi parem! Võta muda sauna ja lase sellel soojeneda. Kanna pintsli või käega muda näole. Naudi sauna ja hoia mask 10-15min niiskena. Loputa näomask dušši võttes näolt.

loond_mudamask-veeb-vaike
loond-kehahoolitsused-tallinn-veeb
easysnap-veeb-vaike
OLED JUBA LOOND57°N ELUSTAVAT NÄOMUDA PROOVINUD?

Bioaktiivse näomaski kasutamine kiirendab naha alust vereringet, seega õrnalt roosakas nahk on peale maski tegemist normaalne. Ära lase mudal aga näol kuivada, sest siis hakkab see nahka kuivatama! Näomuda niisutamiseks ja mineraalidega rikastamiseks soovitame kasutada loond° ürgvett. Näomaskis olevad humiinained aitavad mineraalid ka naha sügavamatesse kihtidesse viia. Jätka lugemist, et mõista miks näomuda ja ürgvee kooslus su nahale nii hea on. Loomulikult võid minna ka kohe toodetega tutvust tegema...

LOE LISA

Bioaktiivset ravimuda sisaldab

Kommentaarid puuduvad

Kommenteeri