LOOND looduskosmeetika tooted

loond57°N näomuda 10ml

 6,90

Bioaktiivne näomask elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise.

loond° bioaktiivne näomuda baseerub Värskas kaevandataval järvemudal. Järvemuda sarnaneb oma tekkelt ja omadustelt väga palju turbamudale. Ravimuda ehk tervisemuda ehk peloid on veest ning pihustunud mineraal- ja orgaanilistest ainetest koosnev ühtlane plastiline mass, mis on ladestunud veekogude põhjas.  Koos järvemudaga kasutame ka kõrge mineraalide sisaldusega ürgvett, mis omakorda täiendab järvemuda häid omadusi oma kõrge mineraalainete sisaldusega. Näomask elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise

 

Kogus: Pakendis on 10ml näomuda, millest piisab ühe protseduuri jaoks.

 

Värska järvemudas on humiinainete sisaldus kõrgem kui Eestis leiduvatel meremudadel. Humiinainetel on palju häid omadusi:

°antibakteriaalsed, antiviiruslikud, omavad seenevastast toimet

°mõjutavad östrogeenset aktiivsust

°valuvaigistav ja põletikuvastane toime

°imenduvad läbi naha

°suurendavad kollageenikiudude mehaanilist vastupanu

°ei ärrita nahka

 

Näomaski kasutamine

 

Kanna bioaktiivne näomask nahale nii, et nägu oleks kaetud umbes 0,5cm paksuse kihiga. Naudi 10-15 minutit mitte midagi tegemist, sest see on sinu aeg taastuda ja lõõgastuda.  Loputa maski sooja veega ning soovikorral võid nägu loond° ürgvee toonikuga värskendada.

Bioaktiivne näomask sobib hästi ka soojas saunas kasutamiseks, sest kõrgem temperatuur suurendab selle mõju veelgi.

NB! Ära lase näomaskil kuivada, vajadusel niisuta seda loond° ürgvee toonikuga, mis muudab kõrge mineraalainete sisaldusega maski veel tõhusamaks, sest näomaskis olevad humiinained aitavad ürgvees olevad mineraalained transportida naha sügavamatesse kihtidesse.

Kaal0.010 kg

Koostis

INCI: järvemuda, mineraalvesi

1 arvustus tootele loond57°N näomuda 10ml

  1. Martine Päi

    Esmamulje andis väga kena ja nutikalt läbimõeldud reisi(testri)pakend, mis mind kui disainerit väga köitis. Pean ausalt tunnistama, et sisu ei jää pakendile alla ning mask on nahka rahustav ja eriti mõnus kasutada just saunas. Isegi nõnda tõhus, et elukaaslane seda proovida soovis.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.