Title Image

LOOND looduskosmeetika tooted

loond° töönädala rituaal

 19,00

loond° töönädala rituaal on parim kink! See tuletab meelde, et töönädala õhtu on just õige aeg võtta väike hetk iseendale ja läbida üks lõõgastav rituaal! Kinkekomplektist leiad puhastava ning toniseeriva toimega looduslik lõhnaküünla, mis vähendab närvipinget ja peavalu. Pane küünal põlema ja võta kasutusele üks loond57°N näomuda. Mõnus naudingu hetk ja pehmem näonahk on garanteeritud!

 

See on just see väike kingitus, millega oma parimat sõpra üllatada 😉

 

Komplektis: üks loond53°N klaasis küünal+ loond57°N reisikomplekt

 

 

loond53°N lõhnaküünal

 

loond° kasutab oma lõhnaküünaldes vaid 100% loodusliku päritoluga tooraineid. Meie taastäidetav lõhnaküünal ei sisalda sünteetilisi komponente ja on tervisele igati ohutu. Küünaldes kasutatavad eeterlikud õlid aitavad luua meeleolu ning omavad organismi toetavat mõju. Meie küünlad valmivad biolagunevast rapsivahast, seega võib küünlaklaasi julgelt nõudepesumasinas või kraanikausis sooja vee ja seebiga puhtaks pesta. Tasakaalustatud aroomteraapiline seguga lõhnaküünal sobib eriti hästi talvisel ajal kasutamiseks, sest sellel on antiseptiline mõju ja see aitab ka külmetusest põhjustatud haigusi leevendada.

loond° mõtleb igat valikut tehes, kuidas see loodusele mõjub. Püüame teha kõige loodussäästlikumaid valikuid. See on ka põhjus, miks meie küünalde topsid on taaskasutatavad. Põhitoorainena kasutame loodusliku rapsivaha, mis pärineb meie lähedalt, seega jätab tooraine transport väiksema jälje ning toetab piirkonna majandust.

 

Meie küünlad on:

*100% looduslikud

*loodussõbralikud ja biolagunevad

*mitte toksilised

 

 

Taastäidetava lõhnaküünla kasutamine

 

Põletage küünalt kuni vaha on sulanud kogu ulatuses, kuid mitte üle 3-4 tunni järjest. Hoidke taht küünla keskel ja vaha põlevast materjalist puhas. Enne järgmist põletamist trimmige taht 0,5cm pikkuseks. Põlemisaeg ca 20h.

Küünla lõppedes, eemaldage tahi alus, pange klaasi uus täidisküünal ja taaskasutage küünlaklaasi.

 

 

loond57°N näomuda

 

loond° bioaktiivne näomuda baseerub Värskas kaevandataval järvemudal. Järvemuda sarnaneb oma tekkelt ja omadustelt väga palju turbamudale. Ravimuda ehk tervisemuda ehk peloid on veest ning pihustunud mineraal- ja orgaanilistest ainetest koosnev ühtlane plastiline mass, mis on ladestunud veekogude põhjas.  Näomuda toimib nagu meeldivalt siidine näomask, mis elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise. loond57°N näomuda DERM sobib ka probleemsele ja tundlikule nahale. Värska järvemudas on humiinainete sisaldus kõrgem kui Eestis leiduvatel meremudadel.

 

Kogus: Pakendis on 5*10ml näomuda. Tegemist on reisimise jaoks ideaalse pakendiga, sest ühes pakis on täpselt üheks korraks vaja minev kogus.

 

 

HUMIINAINETEL ON PALJU HÄID OMADUSI:

 

°antibakteriaalsed, antiviiruslikud, omavad seenevastast toimet

°mõjutavad östrogeenset aktiivsust

°valuvaigistav ja põletikuvastane toime

°imenduvad läbi naha

°suurendavad kollageenikiudude mehaanilist vastupanu

°ei ärrita nahka

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.