Title Image

LOOND looduskosmeetika tooted

LOOND 57°N näomuda 60ml

 39,00

loond° bioaktiivne näomuda baseerub Värskas kaevandataval järvemudal. Järvemuda sarnaneb oma tekkelt ja omadustelt väga palju turbamudale. Ravimuda ehk tervisemuda ehk peloid on veest ning pihustunud mineraal- ja orgaanilistest ainetest koosnev ühtlane plastiline mass, mis on ladestunud veekogude põhjas.  Näomuda toimib nagu meeldivalt siidine näomask, mis elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise. loond57°N näomuda DERM sobib ka probleemsele ja tundlikule nahale. Värska järvemudas on humiinainete sisaldus kõrgem kui Eestis leiduvatel meremudadel.

 

 

Humiinainetel on palju häid omadusi:

 

°antibakteriaalsed, antiviiruslikud, omavad seenevastast toimet

°mõjutavad östrogeenset aktiivsust

°valuvaigistav ja põletikuvastane toime

°imenduvad läbi naha

°suurendavad kollageenikiudude mehaanilist vastupanu

°ei ärrita nahka

 

Ravimuda kasutamine

 

Kanna bioaktiivne näomuda nahale nii nagu tavalist näomaski, et nägu oleks kaetud umbes 0,5cm paksuse kihiga. Naudi 10-15 minutit mitte midagi tegemist, sest see on sinu aeg taastuda ja lõõgastuda.  Loputa muda sooja veega ning soovikorral võid nägu loond 57°N näoveega  värskendada.

Bioaktiivne näomuda sobib hästi ka soojas saunas kasutamiseks, sest kõrgem temperatuur suurendab selle mõju veelgi.

NB! Ära lase ravimudal kuivada, niisuta seda  loond 57°N näoveega, mis muudab kõrge mineraalainete sisaldusega maski veel tõhusamaks, sest näomaskis olevad humiinained aitavad ürgvees olevad mineraalained transportida naha sügavamatesse kihtidesse.

 

Loe lisaks ka blogipostitusi: “Ravimuda näomaski kasutamine” ja “Miks kasutada ravimuda ja ürgvett looduskosmeetikas?”

Kaal0.065 kg

3 arvustust tootele LOOND 57°N näomuda 60ml

 1. Marit Dremljuga-Telk

  Olen maskiga väga rahul – ma arvan, et see on olnud üle pika aja üks toode, mis on naha seisukorda oluliselt parandanud.

 2. Alice Mikk

  Maskil vist otseselt mingit lõhna polnud, ma vähemasti ei tundnud. Mulle üldiselt meeldivad lõhnatud maskid. Mul kuivas ruttu ära ja natuke hakkas kihelema, et üle 10min ei hoiaks. Aga pärast tundus nahk selline niiske. Aga ma ikkagi pean alati peale maske kreemi ka panema, nahk jääb muidu kuivaks (see mahapesemine teeb seda).

  • loond°

   Armas Alice,
   Täname heade sõnade ees! Muda ei kuiva nii kiirelt kui paned järgmisel korral näole paksema kihi. Kindlasti ei tohiks lasta tekkida nn. kihelemise tunnet, selle vältimiseks niisutage muda loond57°N näoveega või tehke käed niiskeks ning niisutage muda.

 3. Kaisa Tähe

  Mulle meeldis loond maski tekstuur- seda oli väga mõnus peale kanda

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.