Title Image

LOOND looduskosmeetika tooted

loond57°N näomuda DERM reisikomplekt

 35,00

loond° bioaktiivne näomuda baseerub Värskas kaevandataval järvemudal. Järvemuda sarnaneb oma tekkelt ja omadustelt väga palju turbamudale. Ravimuda ehk tervisemuda ehk peloid on veest ning pihustunud mineraal- ja orgaanilistest ainetest koosnev ühtlane plastiline mass, mis on ladestunud veekogude põhjas.  Näomuda toimib nagu meeldivalt siidine näomask, mis elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise. loond57°N näomuda DERM sobib ka probleemsele ja tundlikule nahale. Värska järvemudas on humiinainete sisaldus kõrgem kui Eestis leiduvatel meremudadel.

 

Kogus: Pakendis on 5*10ml näomuda. Tegemist on reisimise jaoks ideaalse pakendiga, sest ühes pakis on täpselt üheks korraks vaja minev kogus.

 

 

Humiinainetel on palju häid omadusi:

 

°antibakteriaalsed, antiviiruslikud, omavad seenevastast toimet

°mõjutavad östrogeenset aktiivsust

°valuvaigistav ja põletikuvastane toime

°imenduvad läbi naha

°suurendavad kollageenikiudude mehaanilist vastupanu

°ei ärrita nahka

 

Ravimuda kasutamine

 

Voldi pakend kokku ja pigista keskele tekkinud ava kaudu ravimuda käele või pintslile. Kanna bioaktiivne näomuda nahale nii nagu tavalist näomaski, et nägu oleks kaetud umbes 0,5cm paksuse kihiga. Naudi 10-15 minutit mitte midagi tegemist, sest see on sinu aeg taastuda ja lõõgastuda.  Loputa muda sooja veega ning soovikorral võid nägu loond 57°N näoveega  värskendada.

Bioaktiivne näomuda sobib hästi ka soojas saunas kasutamiseks, sest kõrgem temperatuur suurendab selle mõju veelgi.

NB! Ära lase ravimudal kuivada, niisuta seda  loond 57°N näoveega, mis muudab kõrge mineraalainete sisaldusega maski veel tõhusamaks, sest näomaskis olevad humiinained aitavad ürgvees olevad mineraalained transportida naha sügavamatesse kihtidesse.

 

Loe lisaks ka blogipostitusi: “Ravimuda näomaski kasutamine” ja “Miks kasutada ravimuda ja ürgvett looduskosmeetikas?”

Kaal0.010 kg

1 arvustus tootele loond57°N näomuda DERM reisikomplekt

  1. Martine Päi

    Esmamulje andis väga kena ja nutikalt läbimõeldud reisipakend, mis mind kui disainerit väga köitis. Pean ausalt tunnistama, et sisu ei jää pakendile alla ning mask on nahka rahustav ja eriti mõnus kasutada just saunas. Isegi nõnda tõhus, et elukaaslane seda proovida soovis.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.