Title Image

loond° ürgspaa 

massaažiküünal

loond° ürgspaa on koht kus saab aja maha võtta ja nautida looduse poolt pakutavat. Ürgspaast leiab nii lõõgastava orgaanilise kanepiõliga massaaži kui ka mõnusa mudase saunarituaali. Peale lõõgastavat kogemust on võimalik nautida mahedat kanepiteed või haarata endale üks keha ja vaimu turgutav smuuti, sest ürgset ilu tuleb turgutada nii seest- kui ka väljastpoolt!

Järjekorras ootamise vältimiseks
broneeri oma hoolitsus juba täna!

BRONEERI HOOLITSUS ÜRGSPAAS
  • Palun anna teada, millal sa sooviksid hoolitsusele tulla, et oskaksime sulle parimaid aegu pakkuda.
Mida ürgspaas pakutakse?

loond57°N detox saunarituaal

Hoolitsus sobib nii naistele kui meestele, sest aitab kehal väljutada sinna kogunenud toksiine ning tulemuseks on meeldivalt värske ja pehme nahk. Kanna  15oml humiinainete rikast kehamuda käega muda näole ja kehale. Naudi sauna ja hoia mudamask 10-15min niiskena. Lõõgastu ja naudi tassikest kanepiteed!

loond57°N näomask

Näomask kiirendab vereringet ning muudab naha siidpehmeks! Hoia näole kantud mudamask niiskena! Kasuta niisutamiseks ja mineraalidega rikastamiseks loond näovett. Peale hoolitsust naudi tassikest kanepiteed!

loond58°N lõõgastav kanepimassaaž tervele kehale

Mahe kanepiõli on hea nahaniisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohkele Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju. Naudi tunnist kanepiõli massaaži ja lase kehal lõõgastuda!

loond58°N lõõgastav kanepimassaaž kaelale ja õlavöötmele

Pooletunnine kanepiõli massaaž lõdvestab õlavöötme ning täidab keha energiaga. Mahe kanepiõli on hea nahaniisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohkele Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju.

loond58°N soe kätevaha

Soe kätevaha toidab ja hellitab Sinu küüsi ning muudab käte naha meeldivalt siidpehmeks. Põhjamaisel toorainel põhinev kätehooldus on meie karmis kliimas just see, mida su käed vajavad!