Title Image

Meie lugu

Õpi meid paremini tundma
Mis on loond°?

Põhjamaine spaakosmeetika bränd loond° on alguse saanud usust puhta ja karge looduse vastu, mis toidab keha, vaimu ja meeli oma naturaalsuses. Väikeses Põhjamaa riigis nimega Eesti tähistab sõna loond ühe maausu järgi loodust. Kõik loond on elav ja hingestatud ning osa meist kõigist. Meie jõud ja kosutus on selles peidus ning ootab avastamist.

Missioon ja visioon

loond° missiooniks on anda edasi jõudu, mida kannavad endas põhjamaises puhtas ja karmis kliimas kasvavad tugevad taimed ning loodusannid! Meie tooted toidavad nahka kasulike ainetega, aitavad lõõgastuda, korraks peatuda ja võtta aega iseendale. Südamesooviks on, et meid ümbritsev puhas ja puutumata loodus säiliks ja pakuks kosutust ka järeltulevatele põlvedele!

Toodete tooraine

loond° tooted on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest, mille tooraine pärineb maakera ülemistelt põhja laiuskraadidelt, kus kasvukeskkond on karmim, aga loodus sitkem ja tugevam. Oleme valinud parimate omaduste ja toimeainetega taimed ning loodusvarad, mis on ökoloogiliselt puhtad. loond° tooted jagunevad tootesarjadesse põhitooraine laiuskraadi järgi.

TOOTEARENDUS

IDEE

Tekib vajadus lahendada probleem.

PLAAN

Loome koos teadlastega tööplaani.

ARENDUS

Uuringud ja vajalikud teaduskatsed.

TESTIMINE

Wellness spaad testivad ja tagasisidestavad.

TÄIENDAMINE

Täiustame väljatöötatud lahendust.

LANSSEERIMINE

Toode on klientide jaoks valmis ja seda saab osta.

KES ME OLEME?

Nelli on loond° brändi looja, tegevjuht, arendaja ja veel palju muud! Tänu giidina töötamisele mõistab ta Eesti looduses erilisust ja tahab seda ka teisteni tuua. Kahe lapse emana on Nelli hakanud üha rohkem mõtlema, mida meie kasutatavad tooted sisaldavad ja milline on nende mõju ümbritsevale loodusele. Üle 10 aasta giiditööd ja kahe lapse sünd viis teda Krautmani Terviseakadeemiasse aroomteraapiat ning Irje Karjuse juurde herbaatikat õppima. Nii lõpuks sündis looduskosmeetika brand loond°!

Kerlin on loond° brändi väike abiline, kes kuulab, aitab kaasa mõelda ning ideid ellu viia. Huvi looduskosmeetika vastu on ka Kerlinil just kahe imearmsa lapse tõttu. Lapse nahk on õrn ja vajab just seetõttu ainult kvaliteetset looduslikku toorainet. Kerlin usub, looduses peitub vägi ning välismaal õppinuna ja elanuna oskab just meie väikest Eestimaad väga kõrgelt hinnata.

Klaus on ettevõtja, kes on ettevõtlusega tegelenud juba üle 20 aasta. Tema on loond° brändi finantsjuht!

Klaus peab lugu loodusest ning väärtustab ka maaelu. Klaus on oma kätega taastanud mitu maakivimüüri. Peale rahatarkuse oskab Klaus jagada tarkusi ka talu arhitektuuri kohta. Kahe väikse tütre isana teab mees kui oluline on see, mida me tarbime ning milliseid tooteid me kasutame. Mida looduslikum, seda parem arvab ta.

Tanni käe all valmivad loond° taastäidetavad küünlad. Ta armastab erinevaid lõhnu ja oma olemuselt on ta parandamatu küünlasõber! Olenemata aastaajast, leiab tema laualt alati mõne põleva lõhnaküünla. Tann on nagu loond° hea haldjas, kelle abil saavad ka kõige suuremad tellimused õigel ajal valmis!

Eve on loond° brändi massaaživõlur. Tema käed on massaaži tegemiseks loodud! Eve naudib sama palju massööri tööd kui Sina naudid massaaži! Ta teeb oma tööd hingega ning paneb energia Sinu kehas liikuma!

loond° looduskosmeetika on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest. Tootearenduses ühendame aastasadu järeleproovitud aroomteraapia ja kodumaise pärimusmeditsiini, tänapäeva teaduse ja tehnoloogiaga. Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleksid tervislikud nii inimese kui ka looduse jaoks.

100% puhast põhjamaa loodust!

loond° missiooniks on anda edasi seda luksust, mida kannavad endas põhjamaises puhtas ja karmis kliimas kasvavad taimed! Meie tooted aitavad lõõgastuda, korraks peatuda ja võtta aega iseenda jaoks. Meie südame sooviks on, et meid ümbritsev puhas ja puutumata loodus säiliks ja pakuks kosutust ka järeltulevatele põlvedele!

LEIA MEID

Meie edasimüüjad leiad SIIT

TEHTUD TÖÖD

Tieto firma jõulukink

Tieto jõulukingid

In Firmakingid / Õpituba

Hedon Spa korporatiivkink

In Firmakingid
Meened PÖFF

Meened 20. Pimedate Ööde Filmifestivalile

In Firmakingid