Meie lugu

Õpi meid paremini tundma
Mis on loond°?

Põhjamaine spaakosmeetika bränd loond° on alguse saanud usust puhta ja karge looduse vastu, mis toidab keha, vaimu ja meeli oma naturaalsuses. Väikeses Põhjamaa riigis nimega Eesti tähistab sõna loond ühe maausu järgi loodust. Kõik loond on elav ja hingestatud ning osa meist kõigist. Meie jõud ja kosutus on selles peidus ning ootab avastamist.

Missioon ja visioon

loond° missiooniks on anda edasi jõudu, mida kannavad endas põhjamaises puhtas ja karmis kliimas kasvavad tugevad taimed ning loodusannid! Meie tooted toidavad nahka kasulike ainetega, aitavad lõõgastuda, korraks peatuda ja võtta aega iseendale. Südamesooviks on, et meid ümbritsev puhas ja puutumata loodus säiliks ja pakuks kosutust ka järeltulevatele põlvedele!

Toodete tooraine

loond° tooted on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest, mille tooraine pärineb maakera ülemistelt põhja laiuskraadidelt, kus kasvukeskkond on karmim, aga loodus sitkem ja tugevam. Oleme valinud parimate omaduste ja toimeainetega taimed ning loodusvarad, mis on ökoloogiliselt puhtad. loond° tooted jagunevad tootesarjadesse põhitooraine laiuskraadi järgi.

TOOTEARENDUS

IDEE

Tekib vajadus lahendada probleem.

PLAAN

Loome koos teadlastega tööplaani.

ARENDUS

Uuringud ja vajalikud teaduskatsed.

TESTIMINE

Wellness spaad testivad ja tagasisidestavad.

TÄIENDAMINE

Täiustame väljatöötatud lahendust.

LANSSEERIMINE

Toode on klientide jaoks valmis ja seda saab osta.

KES ME OLEME?

Nelli on loond° brandi looja, tegevjuht, arendaja ja veel palju muud! Tänu giidina töötamisele mõistab ta Eesti looduses erilisust ja tahab seda ka teisteni tuua. Kahe lapse emana on Nelli hakanud üha rohkem mõtlema, mida meie kasutatavad tooted sisaldavad ja milline on nende mõju ümbritsevale loodusele. Üle 10 aasta giiditööd ja kahe lapse sünd viis teda Krautmani Terviseakadeemiasse aroomteraapiat õppima ning Irje Karjuse juurde herbaatikat õppima. Nii lõpuks sündis looduskosmeetika brand loond°!

Liina on loond° brändi väike abiline, kes kuulab, aitab kaasa mõelda ja ideid ellu viia. Kui Nelli talle ühel toredal päeval enda mõttest rääkis, siis koges ta äratundmisrõõmu. Puhas Eesti loodus on Liinat alati inspireerinud ja võimalus sellest midagi luua olid piisavad selleks, et meeskonnaga ühineda. Väga mitmekülgse kommunikatsioonitöö kogemusega on ta abiks brändi tuntuse suurendamisel.

Josefine on aastaid olnud tegev ilu- ja moemaailmas ning tegeleb loond° brändi visuaalse kuvandi täiustamisega. Ta hoolitseb loond° Facebooki ja Instagrami eest ning vastab küsimustele, mida te meile nende kanalite kaudu saadate.

Põhjamaine puhas loodus ja pikad jalutuskäigud meie metsades, on miski millest peab Josefine suuresti lugu.

Tanni käe all valmivad loond° taastäidetavad küünlad. Ta armastab erinevaid lõhnu ja oma olemuselt on ta parandamatu küünlasõber! Olenemata aastaajast, leiab tema laualt alati mõne põleva lõhnaküünla. Tann on nagu loond° hea haldjas, kelle abil saavad ka kõige suuremad tellimused õigel ajal valmis!

loond° looduskosmeetika on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest. Tootearenduses ühendame aastasadu järeleproovitud aroomteraapia ja kodumaise pärimusmeditsiini, tänapäeva teaduse ja tehnoloogiaga. Meie jaoks on oluline, et meie tooted oleksid tervislikud nii inimese kui ka looduse jaoks.

100% puhast Eesti loodust!

loond° missiooniks on anda edasi seda luksust, mida kannavad endas põhjamaises puhtas ja karmis kliimas kasvavad taimed! Meie tooted aitavad lõõgastuda, korraks peatuda ja võtta aega iseenda jaoks. Meie südame sooviks on, et meid ümbritsev puhas ja puutumata loodus säiliks ja pakuks kosutust ka järeltulevatele põlvedele!

LEIA MEID

TEHTUD TÖÖD

Tieto firma jõulukink

Tieto jõulukingid

In Firmakingid / Õpituba

Hedon Spa korporatiivkink

In Firmakingid
Meened PÖFF

Meened 20. Pimedate Ööde Filmifestivalile

In Firmakingid