Title Image

“Buduaari Lemmik 2020” Aveli Jänes testib loond57°N stardikomplekti

“Buduaari Lemmik 2020” Aveli Jänes testib loond57°N stardikomplekti

Buduaar valib Eesti suurimal ilulemmikute konkursil ”Buduaari Lemmik 2020” parimaid ning armastatuimad ilu- ja tervisetooted. Sellel aastal saatsime võistlustulle loond57°N stardikomplekti täna saime esimese vahva üllatuse osaliseks!

Buduaari storyteller Aveli Jänes testis Buduaari Lemmik 2020 võistlustulle saadetud toodetest põnevamaid ja kõnekamaid ning andis ausa hinnangu. Oleme siiralt rõõmsad, et meie  loond57°N stardikomplekt jäi sõelale 🙂

Kas Sina oled juba loond57°N stardikomplekti proovinud?

buduaari lemmik 2020

“Buduaari Lemmik 2020” milline toode Avelit kõige enam üllatas?

Ravimudal baseerub loond57°N näomuda
Bioaktiivne näomuda elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise.

loond° kasutab enda toodetes looduskaunist Setomaa maapõuest pärit järvemuda – imeline nooruse ja tervise allikas. Värskas  kaevandatud ravimuda üheks hinnatavaimaks omaduseks on tema haruldaselt kõrge väävelvesiniku sisaldus, mille positiivne mõju nahale on üheks põhjuseks, miks kasutada ravimuda looduskosmeetikas. Võrreldes meremudaga on Värska järvemuda 10 korda rikkam oma orgaaniliste ühendite (sealhulgas humiinhapped, vitamiinid ja bioloogiliselt aktiivsed mikroelemendid) poolest. Ainulaadse koosluse loob Värska ravimudale mineraalvee lisamine. Sellest saad lugeda rohkem SIIT!

Nahaarst Dr.Markovits on kommenteerinud: “Iluraviski võib muda maskina kasutada nii jahedalt kui ka leigelt – naha noorendamiseks on see üsna tõhus vahend, efekti võib saavutada juba mõne korraga. Reeglina peaks muda kasutama maskidena täiskuurina, see tähendab vähemalt 15-20 korda.” Ta lisab, et muda võiksid kasutada ka kõik end tervena tundvad inimesed – see stimuleerib närvisüsteemi ja ainevahetust, mis omakorda tugevdab inimese tervist ja suurendab töövõimet. Mudaravi mõjul väheneb oluliselt ka organismi pingestatus.

loond57°N ravimuda DERM

Väldid mudamaske, sest Sulle ei meeldi sellega kaasnev määrdunud kraanikauss?

Meile ka ei meeldi! Just selle pärast jagame postituses “Ravimuda näomaski kasutamine” Sinuga kolm lihtsat nippi, mida ka ise kasutame, et muuta näomaski kasutamine lihtsaks ja nauditavaks.

Kommentaarid puuduvad

Kommenteeri