Archive

  • Sorteeri:
  • Kõik
  • Hea teada
  • Kasutamine
  • KKK
  • Loond
  • Määramata
  • Pärimusmeditsiin
  • Tooted
Meened PÖFF

Meened 20. Pimedate Ööde Filmifestivalile

20. Pimedate Ööde Filmifestivali jaoks valmisid LOOND küünlameistrite käeall PÖFFi logodega meened. Küünlaklaasil leidis endale koha PÖFFi hunt koos kelmika kirjaga:

PÖFF wolf lights your fire!

Meened on 100% looduslikud ja ei saasta toa õhku. Valmisid kahte sorti meened: väiksemad ühe klaasis küünlaga karbid ja natukene suuremad komplektid. Meenete komplektis oli klaasis küünlale lisaks veel kaks 100% loodusliku täidisküünalt, mis võimaldavad klaasi taaskasutada.

Hedon Spa korporatiivkink

Hedon Spa pidas tähtsaks, et korporatiivkink peab kandma nende ettevõtte väärtusi! Kingiks otsustati valida personaalse disainiga 100% loodusliku küünalde komplekti. Lisaks firma sümboolikaga küünlaklaasile oli karbis ka kaks täidisküünalt, mis võimaldavad klaasi taaskasutada ning olla selleega loodussäästlikum.

Korporatiivkink ei ole enam lihtne firma logoga ese, vaid see räägib millised on firma väärtused!

Oma valikuga näitas ettevõte, et hoolib oma partnerite tervisest ja ümbritsevast loodusest. Täname, et usaldasite meid, sest üheskoos muudame maailma tervislikumaks ja veel paremaks paigaks!

Kas Hedon Spa lahendus tundus Sulle sümpaatne?

Tieto firma jõulukink

Tieto jõulukingid

Tieto meeskond otsustas sellel aastal teha oma klientidele veidi teistmoodi firma jõulukingid!

Looga firma jõulukingid jäävad meelde!

Ühel ilusa talvise tööpäeva õhtul kogunesime Tieto meeskonnaga soojade vahanõude taha. Mõnusas jõulumeeleolus sulatasime ja värvisime 100% loodusliku sojavaha ja valmistasime ette põnevad puidust tahid.

Teise laua taha asus tööle väike “päkapiku töökoda”, sest seal volditi kokku Tieto jõulukujundusega valminud küünlakarbid. Igas küünlakarbis oli kolm pesa, mis mahutasid meeskonna poolt sooja südamega valmistatud puidust tahiga küünal ja kaks täidisküünalt. Täidisküünlad võimaldavad  Tieto klientidel heade soovidega küünlaklaasi taaskasutada ja seda erilist lugu pikemat aega meenutada!

Õhtust valmis südamlikku pühadesoovi edastav video. Video saadeti klientidele, et ka nemad saaksid meeskonna headest soovidest osa!

Kas Sulle meeldis meeskonnaga kinkide valmistamise mõte?