Title Image

loond° pro

Spaa sari puhtast Eesti loodusest
SPAA SARI “loond° pro”

Meie loodud spaa sari on üdini eestimaine. Oleme ühendanud aroomteraapia ja kodumaise pärimusmeditsiini, teaduspõhise tootearendusega. loond° pro tooted on mõeldud spaa keskustele ja massaažisalongidele, kes soovivad oma klientidele pakkuda tõelist Eestimaist hoolitsust.

loond° pro toodetes tahame kasutada vaid puhtaid tooraineid, mis kasvavad meile võimalikult lähedal. Usume, et põhjamaisetes karmides tingimustest vastupidavad taimed omavad siinses kliimas elavatele inimestele kõige paremat mõju.

KÜSI PAKKUMIST
loond° põhjamaine spaakosmeetika
loond_mudamask-veeb-vaike
loond-kehahoolitsused-tallinn-veeb
Milliseid hoolitsusi loond° pakub?

loond57°N detox massaaž 60min

Kehahoolitsus sobib nii naistele kui meestele, sest aitab kehal väljutada sinna kogunenud toksiine ning tulemuseks on meeldivalt värske ja pehme nahk. Alustuseks kantakse seljale soe bioaktiivne muda. Naudi mõnusat käte- ja peamassaaži kuni mudamähis oma tööd teeb. Peale sooja mähise eemaldamist järgneb lõõgastav kanepimassaaž  õlavöötmele.

loond57°N näomask 20min

Näole kantav bioaktiivne muda kiirendab vereringet ning muudab naha siidpehmeks! Näomuda niisutatakse loond57°N näoveega, mis rikastab muda looduslike mineraalidega ja tekkiv unikaalne kooslus eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise.

loond58°N lõõgastav kanepimassaaž tervele kehale 60min

Mahe kanepiõli on hea nahaniisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohkele Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju. Naudi tunnist kanepiõli massaaži ja lase kehal lõõgastuda!

loond58°N lõõgastav kanepimassaaž kaelale ja õlavöötmele 30min

Pooletunnine kanepiõli massaaž lõdvestab õlavöötme ning täidab keha energiaga. Mahe kanepiõli on hea nahaniisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohkele Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju.

loond58°N soe kätevaha 20min

Soe kätevaha toidab ja hellitab Sinu küüsi ning muudab käte naha meeldivalt siidpehmeks. Põhjamaisel toorainel põhinev kätehooldus on meie karmis kliimas just see, mida su käed vajavad!

KUIDAS ME SEDA TEEME

IDEE

Leiame Teie jaoks parima lahenduse.

PLAAN

Paneme plaani paberile ja teeme pakkumise.

TESTIMINE

Koostöös testime toodet.

ARENDUS

Arendame ja täiendame toodet.

KOOLITUS

Viime läbi tootekoolituse.

TÄHISTAMINE

Tähistame tulemusliku koostööd.

KÜSI SPAA SARJA PAKKUMIST