loond° hoolitsused

loond° stuudio on koht, kus saab aja maha võtta ja
nautida looduse poolt pakutavat luksust!
Siit leiab nii lõõgastava orgaanilise kanepiõliga massaaži
kui ka jahedal ajal sobiva soojendava detox mudamassaaži.
Põhjamaise naha eest hoolt kandma sobivad just
siinsest karmist kliimast pärit toorainetega kehahoolitsused Tallinna kesklinnas!

BRONEERI HOOLITSUS 
  • Palun anna teada, millal sa sooviksid hoolitsusele tulla, et oskaksime sulle parimaid aegu pakkuda.
Põhjamaised kehoolitsused Tallinnas

ASUKOHT

Veerenni 24, Tallinn

E-KIRI

info@loond.eu

TELEFON

+372 56 561 411

KUIDAS MEILE TULLA?

Ühistranspordiga tulles toovad bussid nr 5, 18, 32, 36 ja trammid nr 3, 4, Vineeri peatusesse. Veel lähemale Veerenni peatusesse toovad aga bussid 3, 16.

Autoga tulles jälgi märke, maja ümbruses on kesklinna parkimise tsoon. Veerenni tänaval on kliendi parkla 1h/tasuta, aga tunni möödudes parkimist pikendada ei saa. Herne tänaval on eraparkla CP35 24h/3eur.

Milliseid kehahoolitsusi loond° stuudios pakutakse?

loond53°N soe kätehoolitsus 20min

Soe vaha toidab ja hellitab Sinu küüsi ning muudab käte naha meeldivalt siidpehmeks. Põhjamaisel toorainel põhinev kätehooldus on meie karmis kliimas just see, mida su käed vajavad!

loond53°N massaaž sooja vahaga 60min

Soe vaha soojendab ja lõõgastab! Toitev taimne vaha hellitab Sinu nahka, muutes selle meeldivalt siidpehmeks. Põhjamaisel toorainel põhinev massaažiküünal on meie karmis kliimas talvisel ajal parim kosutus!

loond57°N detox massaaž 60min

Kehahoolitsus sobib nii naistele kui meestele, sest aitab kehal väljutada sinna kogunenud toksiine ning tulemuseks on meeldivalt värske ja pehme nahk. Alustuseks kantakse seljale soe bioaktiivne muda. Naudi mõnusat käte- ja peamassaaži kuni mudamähis oma tööd teeb. Peale sooja mähise eemaldamist järgneb lõõgastav kanepimassaaž  õlavöötmele.

loond57°N näomask 20min

Näole kantav bioaktiivne muda kiirendab vereringet ning muudab naha siidpehmeks! Näomuda niisutatakse loond57°N näoveega, mis rikastab muda looduslike mineraalidega ja tekkiv unikaalne kooslus eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise.

loond58°N lõõgastav kanepimassaaž tervele kehale 60min

Mahe kanepiõli on hea nahaniisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohkele Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju. Naudi tunnist kanepiõli massaaži ja lase kehal lõõgastuda!

loond58°N lõõgastav kanepimassaaž kaelale ja õlavöötmele 30min

Pooletunnine kanepiõli massaaž lõdvestab õlavöötme ning täidab keha energiaga. Mahe kanepiõli on hea nahaniisutaja, leevendab lihaspingeid, omab vananemisvastast toimet ja tänu rohkele Omega-3 rasvhapete sisaldusele ka rasvapõletavat mõju.

Põhjamaisest karmist kliimast pärit toorainetega looduskosmeetika tooted

loond° hoolitsusi küsi ka

HEDON SPA
Ranna puiestee 1, Pärnu

VIHULA MÕIS
Vihula, Lääne-Virumaa

HELEN HEINROOS STUUDIO
Võrgu 10, Tallinn