Title Image

Eetiline tootmine- loodussõbralik lähenemine

Eetiline tootmine- loodussõbralik lähenemine

Oled Sa kunagi mõelnud, kuidas toodetakse Su lemmiktooteid? Palju räägitakse küll kosmeetika sisse käivate kemikaalide ohtlikkusest, aga sealjuures on sama oluline, kuidas toimub pakendamine, kust tellitakse tooraine ja millised on sellega kaasnevad ressursid ja kulud. Eetiline tootmine on ka loond° meeskonnal südamel ning soovime toota võimalikult loodussõbralikult.

On oluline, et toodete pakendid oleksid võimalikult loodussõbralikud.

loond° püüab ka sellistele küsimustele mõelda. Mida vähem plastmaterjale, seda parem. Sellepärast oleme meie valinud oma tootepakenditeks alumiiniumi.

Alumiiniumi omadused

Peale selle, et alumiinium on kerge, tugev ja kauakestev materjal, saab seda kasutada ka väga erinevatel viisidel. Nii pudelitena, topsidena kui tuubidena, mida me ka teinud oleme. Lisaks on alumiinium väga hästi ümbertöödeldav materjal ja sellepärast ka hea taaskasutatav materjal. Alumiiniumit peetakse loodussõbralikuks materjaliks

Alumiiniumist tuubid

loond° pakendab oma mudamaskid alumiiniumist tuubidesse. Tuubid on kosmeetika pakendamiseks eriliselt hea vahend.

Alumiiniumtuubidest ei imendu kosmeetikatootesse kahtlaseid aineid ning nad hoiavad eemal ka niiskuse, mis võib toodet mõjutada transpordil. Lisaks on tuubid mitte kergesti purunevad.

Alumiiniumi plussid:

  • Õhukindel materjal
  • Peab vastu kuumusele
  • Peab vastu külmadele temperatuuridele
  • Pikk eluiga
  • Saab kindlalt sulgeda
  • Saab kasutada kosmeetikatööstuses

Põhitooraine meie lähedalt

Lisaks on väga oluline loond° toodete puhul see, et nad on põhjamaisest toorainest.

See tähendab seda, et kõik on meie lähedalt. Me ei ole tellinud toorainet kaugelt ja seega hoiame loodust, kuna kulutame vähem ressursse. Meie toodete põhitooraine ei ole, ega saa kunagi olema kaugelt, lõunamaadest pärinev.

Lisaks vähendab tooraine valimine lähedalt ja pakendamine Eestis tunduvalt ökoloogilist jalajälge! Mida lühem on maa punktist A punkti B, seda vähem aitame kaasa heitgaaside paiskamisega keskkonda ja hoiame oma ümbrust.

Tutvu meie toodetega

Kommentaarid puuduvad

Kommenteeri