Title Image

Miks kasutada ravimuda ja ürgvett looduskosmeetikas

Miks kasutada ravimuda ja ürgvett looduskosmeetikas

Miks peaks kasutama põhjamaa loodusest pärit ürgvett ja ravimuda looduskosmeetikas?- Need on kaks väga võimsat komponenti, mida nahahoolduses kasutada.
Millised omadused neil on ja kuidas nad meie nahale kasulikud on?

loond57°N  ravimuda

loond° kasutab enda toodetes looduskaunist Setomaa maapõuest pärit järvemuda – imeline nooruse ja tervise allikas. Värskas  kaevandatud ravimuda üheks hinnatavaimaks omaduseks on tema haruldaselt kõrge väävelvesiniku sisaldus, mille positiivne mõju nahale on üheks põhjuseks, miks kasutada ravimuda looduskosmeetikas. Võrreldes meremudaga on Värska järvemuda 10 korda rikkam oma orgaaniliste ühendite (sealhulgas humiinhapped, vitamiinid ja bioloogiliselt aktiivsed mikroelemendid) poolest. Ainulaadse koosluse loob Värska ravimudale mineraalvee lisamine. Sellest saad lugeda rohkem SIIT!

loond_mudamask-veeb-vaike

Ravimudal baseerub loond57°N näomuda
Bioaktiivne näomuda elavdab naha vereringet, uuendab naharakke, eemaldab kahjulikke jääkaineid ja taastab naha normaalse toimimise.

RAVIMUDA OMADUSED
  • Aitab eemaldada nahast toksiine ja sügaval asetsevat mustust
  • Omab tugevat antioksüdeerumisvõimet
  • Aitab stimuleerida ja parandada vereringet ning elustada ja taastada pindmisi naharakke
  • Tõstab organismis immuunsust ja östrogeeni taset
  • Sisaldab erinevaid kasulikke vitamiine
  • Kergelt kooriv toime aitab eemaldada surnud naharakke
  • Vähendab kortsude sügavust
  • Muudab naha elastsemaks ja siidiseks

Ravimudal baseerub loond 57°N näomuda, mis on ideaalne vahend naha detox kuuri läbiviimiseks. Sellest saad rohkem lugeda SIIT.

Meie blogis saab vaadata ka videot, kuidas kasutada ravimuda näomaski! Vaata videot SIIT.

loond57°N ÜRGVESI

loond° ürgvesi on sadu miljoneid aastat vana kõrge mineraalainete sisaldusega vesi, mis pärineb Värska maapõuest üle poole kilomeetri sügavusest Gdovi veehorisondilt. Loodusliku mineraalvee raviomadusi tunneb inimkond juba iidsetest aegadest, on ju nende allikate juurde ehitatud antiikajal templeidki, kus haigeid ravida. Kuigi looduslik mineraalvesi ravib keha nii seest kui ka väljast, on loond° ürgvesi mõeldud oma kõrge mineraalide sisalduse poolest just välispidiseks kasutamiseks ja kvalifitseerub ravivee alla.

loond° ürgvee toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomuliku uuenemist.

loond-face mist-veeb-vaike
ÜRGVEE OMADUSED

Tänu oma kõrgele mineraalide, broomi  (kuni 56mg/l) ja boorhappe (kuni 27g/l) sisaldusele omab see nahale põletikuvastast ja rahustavat mõju. Ideaalse koosluse annab ürgvesi koos järvemudaga, kuid sobib sama hästi ka naha värskendamiseks. Vee positiivset mõju on täheldatud ka psoriaasile ja neurodermiidile.

Ürgvee põhikoostisosad naatrium-kaltsium-kloriid-sulfaatvesi ja erinevaid mikroelemente on hulganisti: seleen, vask, tsink, strontsium, mangaan, liitium.

Aeg on kapist ravimuda varud välja otsida ning üks kosutav hoolitsus endale lubada! Loe kindlasti ka kuidas kodune mudamaskitamine mugavamaks muuta...

LOE LISAKS

Ravimuda ja ürgvee headus

Kommentaarid puuduvad

Kommenteeri